ilustračný obrázok

Darčeky COOLish Bratislava

COOLish ponúka nápadité riešenie ako potešiť priateľov, blízkych alebo kolegov vo výnimočných, ale i bežných chvíľach, darčekom, ktorý spája nevšednosť s výnimočnosťou priamo v Bratislave.

 
"Neprestávajme sa hrať, pretože sme zostarli, zostarli sme preto, lebo sme sa prestali hrať."
ilustračný obrázok 1
 
 
 
ilustračný obrázok ilustračný obrázok
 

COOLish sú maloobchody v Bratislave  a eshop, ktorý predstavuje zákazníkom produkty z radov nevšedných tvarov a použitelnosti. Nakupovanie  v COOLish je zábavné, pohodlné a prináša nevšedný zážitok pre nakupujúceho.

 

Naším hlavným cieľom je, aby sme priniesli  podivuhodné a nádherné veci, ktoré dokážu spríjemniť každé obdarovanie v ktoromkoľvek veku. V COOLish nájdete výrobky, ktoré ešte dlho nebudú v mäsovej produkcii a obchodných reťazcoch.

 

Prinášame  produkty z rôzných častí odvetvia ako sú vynálezy, extravagantné bytové doplnky, gadgets, nevšedné darčeky pre všetky vekové skupiny a maličkosti pre potešenie a originálne vianočné darčeky.

    Alkoholové darčeky      Originálne darčeky     Vychytávky     Sexy darčeky     Vtipné darčeky     Super hračky     Kvitnúce čaje     Sladké darčeky     Darčeky z lásky     Darček pre muža, priateľa     Darček pre ženu, priateľku     Darček pre deti     Darček k narodeninám     Svadobný dar

    Vianočne darčeky pre deti     Vianočne darčeky pre muža     Vianočne darčeky pre ženu